bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Thom Olson
Moda

Thom Olson – zegarki dla kreatywnych miłośników wielkomiejskiego stylu

Jeśli szukacie czegoś naprawdę oryginalnego, absolutnej nowości na rynku czasomierzy, powinniście zwrócić uwagę na produkty Thom Olson – zegarki ponadczasowe, a jednocześnie w najwyższym stopniu nowoczesne, nieoczywiste i unikatowe. Co bardzo ważne, firma Thom Olson oferuje niezwykle zróżnicowane kolekcje, a dodatkowo niektóre modele można tworzyć i konfigurować samodzielnie. To prawdziwy rarytas dla zwolenników kreatywnej rozpoznawalności.

Thom Olson – zegarki, które sam współtworzysz

Thom Olson to nowa firma wywodząca się z Kalifornii. Kalifornijski duch wolności i buntu przeciwko oczywistym rozwiązaniom jest w niej myślą przewodnią, ale zegarki Thom Olson to także skandynawska powściągliwość, subtelność i zamiłowanie do natury oraz naturalnego krajobrazu. Produkty Thom Olson łączą w sobie wydawałoby się sprzeczne elementy i to właśnie czyni je tak ciekawymi.

Thom Olson to zegarki z charakterystyczną przejrzystą tarczą. Bransoleta ozdobiona jest charmsami, które można odczepiać i dowolnie konfigurować. Charmsy nawiązują do tematyki przywodzącej na myśl wielkomiejski styl, ale także do roślinności, świata zwierząt czy muzyki. Dzięki możliwości dowolnego zestawiania ich można uzyskać unikatowy efekt – jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny zegarek, którego wygląd wyraża nasze własne preferencje i nasz styl.

Thom Olson to zegarki z klasą, nawiązujące wręcz do trendu vintage, a jednocześnie ultranowoczesne i minimalistyczne. Już same nazwy poszczególnych kolekcji: Night Dream, Day Dream, Message, Free-Spirit, Gypset, Chisai wskazują na niezwykłą oryginalność i nietuzinkowość tych produktów. Thom Olson – zegarki, które sam współtworzysz – to idealny dodatek do kreatywnego stylu i casualowych, sportowych oraz wyjściowych kreacji.

Thom Olson – zegarki rozpoznawalne i funkcjonalne

Nosząc zegarek Thom Olson, z pewnością nie pozostaniesz niezauważony. To dodatek, który przyciąga uwagę i podkreśla naszą niezależność. W ofercie są zarówno modele subtelne, skromne, jak i niezwykle ozdobne, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Thom Olson zegarki oferuje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by panie wybrały dowolny model, także ten z linii dla mężczyzn.

Za sprawą zdobionej charmsami bransoletki zegarki Thom Olsen z powodzeniem służyć mogą także jako oryginalna biżuteria, a przy tym są niezawodne, precyzyjnie odmierzają czas i są bardzo wytrzymałe – posłużą nam przez długie lata. Dodatkowo mają dość niską cenę, co nie jest bez znaczenia przy tak dobrej jakości.

Atutem oferty jest też bogata gama wzorów i kolorów – bez trudu można wybrać zegarek odpowiedni do kreacji i własnych preferencji. Zegarki Thom Olson mają też jeszcze jedną zaletę: skórzane lub siatkowe paski, które idealnie dopasowują się do każdego nadgarstka. Ich noszenie to czysta przyjemność, także w upalne letnie dni. A przy okazji podkreślimy dzięki takiemu oryginalnemu dodatkowi nasz niepowtarzalny styl.