bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

pierścionek zaręczynowy
Uroda

Czy wybór pierścionka zaręczynowego przez internet to dobry pomysł?

Obecnie zakupy przez internet cieszą się wielką popularnością i coraz bardziej wypierają tradycyjną formę. Czy w przypadku wyboru pierścionka zaręczynowego także jest to dobry pomysł? Zdecydowanie tak!

Niższe ceny

Zakupy w sieci praktycznie zawsze wiążą się z niższymi cenami, co ma związek nie tylko z większą dostępnością ofert, ale też po prostu niskimi kosztami prowadzenia takich działalności. Dzięki nim sprzedawcy mogą oferować swym klientom przystępniejsze ceny niż stacjonarnie. Może się więc okazać, że różnica jest znaczna. Będzie to szczególnie ważne dla panów oszczędnych albo chcących kupić lepszy zaręczynowy pierścionek, ale bez wydawania na to dużej sumy.

Większy wybór

Nie da się ukryć, że wybór takiej biżuterii jest wielkim wyzwaniem. Każdy planujący oświadczyny mężczyzna chce, by jego pierścionek był wyjątkowy. W sieci zdecydowanie łatwiej taki znaleźć. W sklepach stacjonarnych zwykle oferowane są takie modele, które wybierane są przez kupujących najczęściej, a więc trudno jest znaleźć coś wyjątkowego. Warto zaś pamiętać, że wiele kobiet lubi się wyróżniać i nie cieszy ich to, co mają ich koleżanki – pierścionki zaręczynowe także niestety mogą być powtarzalne. Zakupy online pozwalają tego uniknąć. Będzie to szczególnie ważne dla mieszkańców małych miejscowości, w których jest na przykład tylko jeden salon jubilerski. Rzecz jasna, w takich przypadkach zakupy online pozwolą też zachować dyskrecję, a najlepsze oświadczyny to te niespodziewane.

Czy przez internet uda się dopasować rozmiar?

Jest wiele sposobów na to, by poznać rozmiar palca swojej wybranki, nie zdradzając się przed nią ze swoimi zamiarami i trzeba o to zadbać zarówno w przypadku zakupów stacjonarnych, jak i online. Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, w której kobieta bierze udział w takich zakupach – takie sytuacje są dość rzadkie, jednak się zdarzają.
Kiedy jednak mężczyzna kupuje pierścionek sam, nie ma większego znaczenia, czy robi to stacjonarnie, czy online, zawsze pozostaje pewne ryzyko, że rozmiar nie będzie to końca pasował, nawet gdy zna się średnicę palca wybranki. Nie jest to jednak problem, ponieważ zawsze można dokonać zwrotu czy wymiany – jeśli chodzi o powiększanie lub zmniejszanie pierścionka, zwykle jest to w cenie.

Poza tym takie sytuacje, w których jest to potrzebne, są stosunkowo rzadkie. Kobiety mają zazwyczaj dość szczupłe palce, a więc standardowa rozmiarówka dobrze się sprawdza. Wystarczy tylko poznać rozmiar palca ukochanej i porównać go z tabelą rozmiarów zamieszczoną na stronie salonu jubilerskiego Luva online lub w jednym ze stacjonarnych punktów w Katowicach, Krakowie lub Warszawie.