bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

kosmetyki do włosów
Moda

Jak dbać o włosy rozjaśniane?

Jeśli tylko dość regularnie rozjaśniasz swoje włosy, najprawdopodobniej w tym momencie nie są one w zbyt dobrej kondycji. Zapewne masz z nimi sporo różnych problemów. Usiłujesz je na co dzień odżywiać i pielęgnować, stosując jak najlepsze kosmetyki do włosów
, ale ta domowa pielęgnacja włosów rozjaśnianych nie przynosi ci żadnych specjalnych efektów. A to oznacza tylko jedno – coś robisz źle. Pielęgnację powinnaś więc zmienić właśnie w tym momencie i tak ją zaplanować oraz zorganizować, aby zdołała ona zadbać o włosy zmęczone rozjaśnianiem.

Jak dbać o włosy

Zacznij od pójścia do fryzjera

Na sam początek od razu umów się na wizytę do fryzjera. Koniecznie powinnaś podciąć końcówki, by pozbyć się tych rozdwojonych strączków, które nijak nie dodają ci urody. Regularne podcinanie ma spory wpływ na ogólną kondycję włosów. Dzięki temu prostemu zabiegowi twoje pasma przestaną się bowiem rozdwajać i nie będą też aż tak szybko się przesuszać. Uważaj też na to, czym czeszesz swoje włosy. Jeżeli lubisz używać klasycznych grzebieni, wybieraj te o szerszym rozstawieniu ząbków. Najlepiej by jednak było, gdybyś przekonała się do szczotki i zakupiła tą wykonaną w pełni z naturalnego włosia. Co prawda takie produkty do rozczesywania pasm nie są obecnie zbyt tanie, ale jeżeli raz wydasz na szczotkę te sto czy dwieście złotych, posłuży ci ona potem przez bardzo długi czas. No i zapewni ci dodatkową korzyść w postaci lepiej prezentujących się włosów. Same kosmetyki do włosów to nie wszystko. Ważna jest też jakość różnych akcesoriów, takich jak właśnie szczotki czy grzebienie.

tricologica.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.