bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

modne sukienki na wiosnę
Moda

Różne fasony wiosennych sukienek

Wiosną i latem wszystkie kobiety stawiają raczej na ubrania odsłaniające nieco ciała. Zamiast męczyć się w bluzkach z długimi rękawkami, lepiej przecież założyć sukienkę, która tych rękawków w ogóle nie będzie zawierać. O jej fasonie zadecyduje również długość. A pomimo tego, iż dawniej modne sukienki na wiosnę były zwykle bardzo krótkie i odsłaniały sporą część nóg, w tym często nawet połowę uda, teraz zastępuje się je zupełnie przeciwstawnymi do nich modelami, które są tak długie, że potrafią zasłaniać nawet i łydki.

wiosenne sukienki

Znajdź swój styl

Latem i wiosną dużą popularnością cieszą się właśnie te długie sukienki damskie. To te o tak zwanym kroju maxi – sięgające dosłownie samej ziemi. Już od kilku sezonów są one stałym punktem mody letniej i wiosennej, a trudno się temu dziwić, skoro panie tak mocno się z nimi polubiły. Długie suknie mają tę niewątpliwą przewagę nad innymi krótszymi modelami, iż pasują dosłownie do każdej sylwetki. Nie jest wcale powiedziane, że tylko wysokie i bardzo smukłe kobiety mogą nosić długie i modne sukienki na wiosnę i przy tym świetnie w nich wyglądać. Czasem jest wręcz przeciwnie! Długie sukienki damskie potrafią dodać wzrostu, zwłaszcza przy połączeniu ich z butami (np. sandałkami) na wyższym słupku, obcasie bądź klasycznej szpilce.

Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć o hiszpankach, czyli wyjątkowo kobiecych, a nawet nieco seksownych i zmysłowych sukienkach na lato. Znakomicie podkreślają one walory kobiecości. Absolutnie przypadną do gustu tym paniom, które lubią zaznaczać swoje wdzięki.

lashvolution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.