bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Strój na randkę - o czym należy pamiętać?
Moda

Strój na randkę – o czym należy pamiętać?

Pierwsza randka, to jeden z najbardziej kluczowych momentów podczas zawierania nowych, bliższych znajomości. Niezwykle często już po jednym spotkaniu, jesteśmy w stanie zweryfikować charakter i zachowanie drugiej osoby, a także ocenić, czy będziemy kontynuować znajomość.

A jak doskonale wiemy – zrobić pierwsze wrażenie, można tylko raz!
Dlatego, bardzo istotną kwestią podczas takowego spotkania jest oczywiście to, jak zaprezentujemy się nie tylko intelektualnie, ale i wizualnie. Podczas pierwszych spotkań, warto prezentować się seksowanie, ale i z klasą.

Pierwsza randka – strój

Strój na randkę, zarówno tę pierwszą jak i każdą kolejną, powinien być dostosowany do miejsca, w którym spędzimy spotkanie.

Aktywne spędzanie czasu

Jeśli umawiamy się, iż kolejne spotkanie spędzimy na wykonywaniu aktywności fizycznej – zarówno panowie jak i panie powinni wybrać zdecydowanie luźniejszy, wygodny strój. Aktywność fizyczna, mylnie może kojarzyć się jedynie z joggingiem czy pójściem na siłownię – co samo w sobie nie brzmi zbyt romantycznie. Jednak obecnie, dostępnych jest wiele romantycznych, a zarazem aktywnych urozmaiceń. Świetnym pomysłem na wspólne spotkanie, może być wybranie się do parku trampolin czy na wycieczkę rowerową. W takim przypadku elegancką torebkę warto zastąpić pojemnym plecakiem, a szpilki zamienić na wygodne obuwie sportowe. Pomimo luźnego outfitu, wcale nie musimy wyglądać niekorzystnie. Lekki, rozświetlający makijaż, staranie spięte włosy i przemyślanie dobrany dres – również mogą tworzyć przykuwające wzrok zestawienie!

Kawiarnia lub kino

Tę opcję, panie zdecydowanie uwielbiają! Jest to miejsce, w którym strój elegancki będzie jak najbardziej mile widziany, jednak swobodnie można go łączyć z nieco luźniejszym lookiem. Do kawiarni świetnie sprawdzi się zarówno letnia sukienka, jak i ulubione jeansy w połączeniu z delikatną bluzeczką.

Restauracja

Niezaprzeczalnie, jest to miejsce, w którym powinno się zachować elegancki ubiór. W tym przypadku świetnie sprawdzi się elegancka sukienka czy seksowny garnitur, w połączeniu z ulubionymi szpilkami. Pomimo iż gustowny strój jest w tym przypadku jak najbardziej wskazany, konieczne jest pamiętanie o zachowaniu granicy dobrego smaku. Na randkę do restauracji, ubierajmy się jak na eleganckie wyjście – zapominając o balowych czy weselnych kreacjach. To niestety tragiczny, ale dość często spotykany błąd. Klasyczne powiedzenie mówi „Mniej znaczy więcej” i właśnie tego należy się trzymać, podczas dobierania kreacji na pierwsze spotkania.