bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Ponadczasowe pomysły na niezapomnianego Sylwestra
Lifestyle

Ponadczasowe pomysły na niezapomnianego Sylwestra

Sylwester to przez wielu Polaków jedna z najbardziej hucznie obchodzonych imprez w roku. Jednak spędzanie go co roku na organizowanej na kilkadziesiąt czy kilkaset osób imprezie może po jakimś czasie stać się nudne i przewidywalne.

Pomysły na sylwestra

Wyjazd w polskie góry

Góry to niezwykle popularny kierunek na sylwestrowej trasie Polaków. Dlatego też, decydując się na spędzenie Nowego Roku w zimowym sercu Polski, koniecznie należy z wyprzedzeniem kilku miesięcy zarezerwować nocleg. Na takowy wyjazd świetnie jest wybrać się całą grupą znajomych. Obecnie, organizowana jest cała masa niezwykle interesujących wyjazdów, w których pakiet wchodzi nie tylko nocleg z wyżywieniem, ale i wszelkiego rodzaju imprezy, kuligi czy świetnie zorganizowana zabawa sylwestrowa. Zakończenie roku, to także wspaniały pretekst do przedłużenia Sylwestrowego wyjazdu na kilka dni, co pozwoli nie tylko przeżyć wspaniałą zabawę, ale i co najważniejsze – wypocząć.

Domówka z tematem przewodnim

Domówka w Sylwestra, większości kojarzy się z niechcianym planem awaryjnym w przypadku niespełnienia głównych celów. Nic bardziej mylnego! Organizując imprezę w domu, również można ciekawie spędzić ostatni dzień roku. Dla urozmaicenia takowej zabawy, świetnym pomysłem jest wybranie tematu przewodniego, który będzie towarzyszył nam na każdym kroku imprezy. Może to być impreza w rytmie disco – rodem z klubowych imprez naszych rodziców. Złote dodatki, długie sukienki i kolorowe koszule otoczone muzyką z lat 70 to absolutny hit w każdym towarzystwie! Oczywiście, elementem obowiązkowym musi być kula disco – co świetnie wpasowuje się w sylwestrowy klimat.

Bal przebierańców

To pójście o krok dalej od imprezy tematycznej. Tutaj, mamy zdecydowanie większe pole do popisu. Idąc na takowy bal z drugą połówką, świetnym rozwiązaniem będzie przebranie się za postacie z tej samej kreskówki czy filmu. W gąszczu przebierańców, nie tylko inni uczestniczy, ale i wy sami, bez trudu znajdziecie swojego partnera. Bale te, zostały sprowadzone do Polski z zachodu, gdzie na dobre wpisały się już w tradycję organizowania imprez.

Wyjazd do SPA

SPA to genialne rozwiązanie dla zmęczonych, codziennym biegiem osób. Często, niezwykle trudno znaleźć wolny weekend, w którym będziemy w stanie w stu procentach oddać się relaksującym zabiegom. Przeglądając sylwestrowe oferty, coraz częściej pojawiają się zorganizowane turnusy w miejscach odnowy biologicznej. To zazwyczaj dwudniowe wyjazdy, podczas których wypoczywający mają zapewniony nie tylko wachlarz zabiegów, ale i nocleg, posiłki czy imprezę sylwestrową.