bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

kosmetyki do makijażu
Moda

Jak konturować twarz?

Swój codzienny zwykły makijaż jesteś w stanie przenieść na zupełnie nowy poziom, jeżeli tylko uwzględnisz w nim konturowanie. Co to takiego? Otóż konturowaniem nazywamy makijaż mający na celu zaostrzyć, podkreślić lub nawet zmienić rysy twarzy. Może on działać chociażby wyszczuplająco. Stosując przyciemniające kosmetyki do makijażu w okolicach kości policzkowych, czoła i skrzydełek nosa, jesteś w stanie wysmuklić nieco te partie twarzy. Brozner nie jest jednak jedynym dobrym produktem przeznaczonym do konturowania. Jeżeli chcesz, by twoje makijaże naprawdę były efektowne, powinnaś zadbać o to, by w twojej kosmetyczce znalazło się również miejsce dla dwóch innych artykułów – rozświetlacza oraz różu.

Rozświetlacz przepięknie ożywi twoją buzię. Nada jej blasku i wigoru. Sprawi, że skóra będzie wyglądać na lepiej nawilżoną i odżywioną, nawet jeśli w rzeczywistości jest mocno przesuszona, cienka i podrażniona. Tym produktem można jednak zrobić sobie niemałą krzywdę, jeżeli nieodpowiednio się go używa. Jeśli więc na twojej cerze występują pewne niedoskonałości, przede wszystkim uważaj na rozświetlacze z drobinkami, które mogą niestety podkreślać zmarszczki oraz wypryski.

Ostatnio na topie są również dość klasyczne kosmetyki do makijażu, czyli po prostu róże. Przez długi czas kobiety w ogóle ich nie używały, ale na szczęście producenci postanowili ponownie zainteresować nimi klientki. Róż nałożony na policzki sprawi, że będziesz wyglądać na radosną i zadowoloną. Twoja prezencja sporo na tym zyska.

hornwellness.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.