bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Do czego pasują naszyjniki z kamieniami
Biżuteria

Do czego pasują naszyjniki z kamieniami?

Naszyjniki z kamieniami zapewniają wiele możliwości stylizacyjnych. Za ich pomocą można odmienić wygląd niejednego zestawienia. W sprzedaży znajduje się tak wiele modeli, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić problemu. Istotne jest to, aby wybrać model, który został wykonany z wysokojakościowych materiałów. Jakość powinna znaleźć się na pierwszym miejscu – nie ma sensu inwestować w dodatki, które już po kilku dniach mogą nadawać się jedynie do wyrzucenia.

Codzienne stylizacje

Naszyjniki z kamieniami w stylu minimalistycznym będą odpowiednią opcją na co dzień. To prosty sposób na to, aby dodać stylizacji elegancji oraz klasy. Wbrew pozorom wysokiej jakości wisiorek wcale nie musi kosztować majątku. Należy jednak zwrócić uwagę, jakie materiały zostały wykorzystane do jego produkcji. Zazwyczaj takie informacje znajdują się w specyfikacji technicznej. Najbardziej opłaca się inwestować w złoto oraz srebro. Takie naszyjniki kosztują więcej, jednak przez długi czas mogą pozostać w nienaruszonym stanie.

Biżuteria do pracy

Jeśli nie obowiązuje Cię sztywny dress code, to delikatny naszyjnik z kamieniami wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie obawiaj się – nie przytłoczy on stylizacji, o ile tylko wzornictwo jest subtelne. Warto trzymać się zasady „mniej znaczy więcej”. Prostota jest ponadczasowa, a więc broni się sama. Omawiana biżuteria fantastycznie pasuje do jednolitych sukienek, gładkich bluzek, czy też koszul. Nawet mały detal może nadać dostojności oraz wyrafinowanego charakteru. Nie można jednak zapomnieć, że w wielu miejscach pracy noszenie ozdób biżuteryjnych nie jest mile widziane. Jeśli nie chcesz ryzykować, to postaw na cienki łańcuszek, który możesz ukryć pod ubraniem, a wyeksponować wtedy, gdy masz na to ochotę.

Wisiorek na wielkie wyjścia

Piękne, bogato zdobione naszyjniki z kamieniami będą świetną opcją na wielkie wyjścia. Szykujesz się do bankietu, wesele lub imprezy sylwestrowej? To znakomita okazja na to, aby zaszaleć! W tym przypadku nie ma niemal żadnych ograniczeń. Dobrze, jeśli wybrany wisiorek pasuje do pozostałych elementów, czyli np. kolczyków, bransoletki, pierścionków. Nie jest to jednak warunek konieczny. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej wybierane są gotowe „komplety”. Ponadto, wiele pań chętnie łączy ze sobą złoto oraz srebro. Jeszcze kilka lat temu takie zestawienie uznawano za wpadkę, jednak obecnie wszystko się zmieniło. Warto jest wykazać się kreatywnością podczas kompletowania elementów stylizacji.