bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Dlaczego tak szybko modne stały się bransoletki celebrytki
Moda

Dlaczego tak szybko modne stały się bransoletki celebrytki?

Coraz częściej spotykamy się z określeniem celebrytki jeśli chodzi o biżuterię. Jest to określenie łańcuszków, wisiorków czy bransoletek ozdobionych delikatnymi zawieszkami, których kształty są różne. Mogą to być muszelki, serduszka, podobizny zwierzątek, gwiazdki czy znaki nieskończoności. Bardzo dużą popularnością cieszą się bransoletki celebrytki, są one bardzo cenione i lubiane przez panie.

Jak to się stało, że pojawiły się celebrytki?

Po delikatną biżuterię zaczęły sięgać ikony stylu i gwiazdy, to właśnie te panie zaczęły podkreślać swoje kreacje delikatnymi naszyjnikami i bransoletkami. Znane aktorki, modelki czy wokalistki sięgnęły po ozdoby, które miały stać się ich subtelnymi symbolami, które kojarzą się tylko z nimi. Przez ten fakt, te delikatne elementy biżuterii zdobione różnymi symbolami zaczęto nazywać – celebrytki. Bardzo szybko celebrytki stały się bardzo popularne i zyskały ogromną sławę. Stały się ulubioną biżuterią wielu pań, które cenią minimalizm a przy tym lubią też różnego rodzaju symbolikę.
Naszyjniki, łańcuszki, bransoletki celebrytki dają możliwość głoszenia określonych haseł i noszenia swojej własnej symboliki.

Ukryta wartość zawieszek

Celebrytki nie muszą kosztować zbyt wiele a mogą być bardzo miłym i przyjemnym prezentem dla niejednej pani. Doskonale pasują do kreacji i stylizacji zarówno codziennych jak i tych wieczorowych. Określone zawieszki mają swoją symbolikę i idealnie pozwalają na bezpośrednie wyrażanie swojej osobowości. Zawieszki przytwierdzane do celebrytek są przeróżne, te najbardziej popularne i najczęściej wybierane przez mężczyzn to symbole miłości, czyli serduszka. Innym przykładem zawieszek są symbole nieskończoności, gwiazdki, symbole szczęścia, w typie koniczyny, auta, nie zamknięte koła, pióra, puzzle lub symbole posiadania dziecka lub przyszłego jego urodzenia. Zawieszki może nie są zbyt cenne ale ich symboliczna wartość, czasami, jest ogromna.

Biżuteria delikatna i symboliczna

Celebrytki to bardzo delikatny przykład biżuterii ale niezwykle symboliczny. Ich subtelność pozwala na podkreślenie kobiecości i kobiecej niezależności. Ukryta symbolika niektórych zawieszek może być ukrytą więzią międzyludzką, o której wiadomo jest tylko osobom zainteresowanym. Ta delikatna biżuteria właśnie dlatego stała się tak szybko modna i popularna. Wpływa na to również fakt, że jest to przykład biżuterii symbolicznej i niejako spersonalizowanej.
Celebrytki będą jeszcze przez bardzo długi czas podbijać serca ludzi i młodych i tych starszych.