bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Pierścionek serce
Biżuteria

Pierścionek serce – idealny dla kobiety w każdym wieku

Urodziny, walentynki, zaręczyny – każda z tych okazji jest dobra, aby podarować swojej ukochanej piękny pierścionek. Serce, które jest symbolem miłości, jest częstym elementem biżuterii i również w ten sposób możesz wyrazić miłość wybrance. Czy taka ozdoba będzie pasowała każdej kobiecie i w każdym wieku?

Pierścionek z serduszkiem nie tylko dla nastolatek

Niektórzy twierdzą, że „serduszkowa” biżuteria to rozwiązanie dość infantylne, przeznaczone tylko dla nastolatek i młodych kobiet. Nie jest to absolutnie prawda, choć w tej kwestii znaczenie ma przede wszystkim forma ozdoby. Jeśli jest to złoty pierścionek, serce przybiera formę brylantu lub innego kamienia szlachetnego, a całość prezentuje się dostojnie, bez przeszkód może go nosić również dojrzała kobieta.

Wybierając biżuterię dla swojej ukochanej zwracaj uwagę na szczegóły. Na przykład jasne, wręcz pastelowe, różowe lub błękitne kamienie sprawdzą się lepiej jako prezent dla młodych dziewcząt. Z kolei rubiny czy szafiry o znacznie głębszej barwie będą lepsze dla kobiet dojrzałych i statecznych. Jeśli wiesz, że Twoja wybranka nie przepada za kolorową biżuterią, wybierz taką, która ma elementy ze złota albo klasyczne diamenty.

Zaręczynowy pierścionek i serce z diamentem

Pierścionek serce jest symbolem miłości i oddania, a noszony na co dzień nieustannie przypomina o ukochanej osobie. Tego rodzaju element jest więc doskonałym wyborem również na zaręczyny. Znajdziesz wiele pierścionków zaręczynowych z diamentowym sercem, będącym doskonałą alternatywą dla klasycznego, okrągłego oczka. 

Serduszko może być niewielkie i subtelne lub bardziej okazałe. Podobnie jak przypadku innych pierścionków zaręczynowych znaczenie mają tutaj przede wszystkim gust ora indywidualne upodobania. Możesz być jednak pewny, że diamentowe serce na pewno spodoba się Twojej wybrance, ponieważ będzie jednocześnie symbolem Waszej silnej miłości. Z kolei dzięki niezwykłej trwałości kamienia pierścionek będzie towarzyszył jej już zawsze w idealnym stanie.

Biżuteria z serduszkiem do kompletu

Do pierścionka z serduszkiem możesz także dobrać inne, pasujące elementy, takie jak kolczyki, wisiorek czy bransoletka. Tego rodzaju ozdoby mogą tworzyć piękne komplety, które są doskonałym pomysłem na prezent z różnych okazji. W zależności od materiału, z jakiego są wykonane oraz ewentualnych kamieni, można traktować je jako ozdoby na co dzień lub na większe wyjścia. 

Wśród wielu propozycji różnych marek znajdziesz biżuterię z serduszkami wykonaną z mosiądzu, srebra czy złota. Różnią się one nie tylko wyglądem i jakością, ale także ceną. Bez przeszkód znajdziesz pierścionki, kolczyki i wisiorki na każdą kieszeń, na które może pozwolić sobie każdy. Nie musisz więc wydawać ogromnych pieniędzy, by podarować swojej ukochanej piękny prezent, symbolizujący Twoją ogromną miłość. Nie potrzebujesz również specjalnej okazji – okaż swoje uczucie bez powodu, wybierając ozdobę z elementem serca w formie pierścionka lub innego elementu biżuterii.