bymagdalene.com.pl

Portal dla kobiet

Biżuteria personalizowana - pomysł na swoje własne błyskotki
Biżuteria

Biżuteria personalizowana – pomysł na swoje własne błyskotki

Jakiekolwiek elementy biżuterii nosi każdy z nas a to wisiorek, bransoletka, kolczyki czy pierścionek. Do biżuterii przyznają się też panowie, którzy bardziej skłaniają się ku łańcuchom na szyję, sygnetom lub bransoletom. Biżuteria nie musi być anonimowa, może być idealnie spersonalizowana.

Jak spersonalizować biżuterię?

Wiele firm oferujących swoją markową biżuterię proponuje takie serie, które idealnie potrafią spersonalizować osobę, która daną biżuterię będzie nosić. Ukończone studia, pierwsza miłość, ślub, pierwsze dziecko, lot balonem czy pierwsze mieszkanie to tylko niektóre przykłady symboli elementów bransoletek, celebrytek czy kolczyków lub zwykłych wisiorków. Dzięki określonej kolekcji zawieszek i przypinek można stworzyć całą historię życia jednej, danej osoby.
Innym przykładem personalizowania biżuterii jest grawerowanie na niej określonych, pamiątkowych dat i napisów. W taki sposób najczęściej ozdabia się biżuterię ślubną, zaręczynową, komunijną lub wisiorki prezentowane dziecku podczas chrztu świętego.
Biżuteria personalizowana to także możliwość zaprojektowania biżuterii według swojego projektu. Istnieje na rynku taka firma, która oferuje tego typu usługę, wtedy dana biżuteria wybitnie wyznacza osobowość danej osoby i jest z nią bardzo ściśle spersonalizowana.

Personalizacja zależy tylko od ciebie

Zawsze biżuteria personalizowana jest rodzajem biżuterii jedynej w swoim rodzaju. Zestaw danych symboli, zależy od osoby, która kompletuje je, natomiast faktem jest, że poszczególne firmy jubilerskie dały możliwość tworzenia takich zestawów. Dzisiaj coraz częściej u jubilera spotkać możemy biżuterię, która pozwoli stać się w pełni spersonalizowana. Dodatkowo na różnego rodzaju wisiorkach, blaszkach, pierścionkach czy obrączkach można wypisać każde hasło. Grawerunek na błyskotkach stał się powszechny i popularny a jego możliwości ogromne. Ta propozycja dodatkowej usługi sprawia, że każdą część biżuterii można już spersonalizować. Do tej pory wypisywane były tylko konkretne i pamiątkowe daty, dzisiaj można grawerować symbole i ciekawe, krótkie hasła.

Dlaczego personalizowana biżuteria?

Każdy dzisiaj chce wyrazić swój styl a poprzez odpowiednią personalizowaną biżuterię może to zrobić. Każdy chce podarować pamiątkową biżuterię a poprzez odpowiednie grawerunki na poszczególnych jej elementach, może to zrobić. Biżuteria pełna symboli staje się coraz to bardziej modna, jest pamiątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Faktem jednak jest, że jest to biżuteria, która przynależy już tylko jednej, jedynej osobie.